koszulka dybala ¡° Byliśmy pierwszym klubem Serie A

koszulka dybala ¡° Byliśmy pierwszym klubem Serie A, który zaczął oferować wsparcie Zoom dla wszystkich związanych z drużyną, ¡± Magda Pozzo, koordynator marketingu strategicznego w Udinese, mówi Goal.

¡° Dostarczyliśmy zespołowi zarządzającemu programy, ale także zaoferowaliśmy zawodnikom i ich rodzinom porady, jak poradzić sobie z tą sytuacją, która była tak stresująca i bezprecedensowa.

¡°I myślę, że nasi ludzie i partnerzy naprawdę to docenili. I nadal.¡±

Rzeczywiście, pandemia jest nieustającym koszmarem dla całego świata. Po trzymiesięcznym zawieszeniu gry piłka nożna robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać show na drodze, a większość meczów rozgrywana jest za zamkniętymi drzwiami.

Oczywiście brak wpływów z bramek jest poważnym problemem dla klubów takich jak Udinese, które otrzymują mniejszą część przychodów z praw telewizyjnych niż włoska elita. W końcu Serie A to nie Premier League, która zarabia ponad miliard funtów na umowach nadawczych.

Na szczęście Udinese było przyzwyczajone do szukania różnych sposobów na zniwelowanie rosnącej przepaści między tymi, którzy mają i nie mają w europejskiej piłce nożnej.

„Kiedy osiem lat temu zacząłem pracować w koszulki piłkarskie na zamówienie piłce nożnej, około 95 procent przychodów pochodziło z praw telewizyjnych i wpływów z bramek, więc ludzie w branży nie byli tak naprawdę stymulowani do próbowania różnych rzeczy, do myślenia nieszablonowego, ¡± Pozzo wyjaśnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *