koszulka paulo dybala W zeszłym sezonie mieliśmy przeczucie

koszulka paulo dybala W zeszłym sezonie mieliśmy przeczucie, że nie strzelimy gola, ale teraz go mamy. Mamy przeczucie, że jeśli przyjedziemy, zdobędziemy gola. To takie ważne. Gramy po to, żeby strzelać gole. Odkąd tu przybyłem, chcieliśmy stworzyć naszą grę. Chcemy zagrać swoje” – wyjaśnił reporterom.

¡° Jesteśmy prawie tymi samymi zawodnikami, co w zeszłym sezonie, ale teraz mamy przeczucie, że zdobędziemy gola. Nie pytaj mnie dlaczego, ponieważ zasady, które powtarzałem wiele razy, są takie same.

„Musimy dopracować najmniejsze szczegóły, aby wszystko było szybkie i proste. Dzięki temu rytmowi tworzymy więcej szans i bramek.¡±

Będąc notorycznym perfekcjonistą, jeśli chodzi o przygotowanie swoich drużyn, Pep podczas konferencji prasowej wyjawił, że nawet czasy reakcji chłopców od podawania piłki są badane podczas meczów.

¡°W meczu z Crystal Palace, kiedy wygraliśmy 5:0, przez pierwsze 20–25 minut wszystko było gotowe, ale czekaliśmy na chłopców od podawania piłki przez pięć lub 10 sekund, a kiedy to się działo, drużyny, które chciały [mogły] bronić i stosować kontrataki” – powiedział.

Menedżer zauważył również, że wyraźna gdzie można kupić tanie koszulki piłkarskie oprawa w obronie sprawiła, że jego zespół ma inne perspektywy niż w zeszłym sezonie, kiedy City atakowało ofensywnie, by później przegrywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *