strój piłkarski bayern monachium Pep Guardiola zasugerował

strój piłkarski bayern monachium Pep Guardiola zasugerował, że chociaż kiedyś mógł być uważany za najlepszego menedżera na świecie, obecnie posiada ten tytuł.

Katalończyk przez całą swoją karierę trenerską odnosił sukcesy, zdobywając liczne trofea, będąc trenerem Barcelony, Bayernu Monachium i Manchesteru City.

W sumie zdobył osiem tytułów mistrzowskich w Hiszpanii, Niemczech i Anglii, a także dwukrotnie podniósł Ligę Mistrzów, będąc trenerem Barcy.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Mimo to nie uważa, że należy go uważać za osobę najwyższej klasy w swoim zawodzie, twierdząc jednocześnie, że tylko dzięki temu, że zarządza City, jest w stanie nadal zdobywać trofea.

Kiedy zasugerowano mu, że jest najlepszym bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem menedżerem na świecie, Guardiola powiedział Sky Sports: „Tak”, po czym cofnął się o krok i powiedział, że nigdy nie myślał o sobie z tak dużym szacunkiem.

„Jaki jest najlepszy trener na świecie?” on dodał. „Nigdy w życiu nie czułem, że jestem najlepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *