koszulka paulo dybala Co więcej, jej postawa oznacza, że

koszulka paulo dybala Co więcej, jej postawa oznacza, że ani razu nie pozwoliła, aby małpa na jej plecach ją obciążała – i słusznie.

Kiedy Australia przegrywała 2:0 i pokonała Brazylię w fazie grupowej, Kerr nie figurowała na liście strzelców, ale była jedną z najwybitniejszych zawodniczek swojego zespołu.

Naciskając niestrudzenie, goniąc za przegranymi sprawami i schodząc głęboko, aby przejąć piłkę i wejść do gry, gdy sprawy nie układały się po jej myśli, australijska kapitan nadawała ton, który zapewnił drużynie trzy punkty.

„Jest inspirującą przywódczynią” – powiedział trener Ante Milicic, który mianował Kerra swoim kapitanem, gdy objął to stanowisko w lutym.

„Jako australijska społeczność piłkarska powinniśmy być wdzięczni, że możemy oglądać na żywo jednego z najlepszych graczy na świecie”.

Bobby Despotovski, obecnie główny trener klubu Kerra Perth Glory, również zachwycał się jej charakterem, mówiąc CNN: „[Chce] cały czas się doskonalić”

„Jest bardzo wesołą osobą, nic jej nie przeszkadza.

„Przychodzi na sesję treningową i bierze pod gdzie można kupić tanie koszulki piłkarskie swoje skrzydła młode dziewczyny, które mamy w składzie, i próbuje wprowadzić w życie swoją etykę pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *