koszulka mbappe dla dzieci Trener Holandii Frank de

koszulka mbappe dla dzieci Trener Holandii Frank de Boer obiecał, że jego zespół nie straci kolejnego dużego prowadzenia pod jego okiem po tym, jak dziewiczy gol Denzela Dumfriesa dla jego kraju uratował zwycięstwo nad Ukrainą w pierwszym meczu Euro 2020.

Zawodnik PSV Eindhoven strzelił zwycięskiego gola w 85. minucie po finiszach Andrija Jarmolenki, a Roman Yaremchuk anulował wcześniejsze wysiłki Georginio Wijnalduma i Wouta Weghorsta.

Rumieniec De Boera został usprawiedliwiony późną interwencją, ale 51-latek, który pojawił się zaledwie kilka tygodni po podobnej serii ustępstw przeciwko Szkocji, stara się teraz zapewnić kibiców, że nie stanie się to powracającą cechą występów jego drużyny.

Wybory redaktorów Messi może zostawić za koszulka messi inter miami sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Co powiedział De Boer?
„Widziałem holenderską drużynę, która grała bardzo równo i dominująco” – powiedział były menadżer Ajaksu i Atlanta United na konferencji prasowej po meczu. „Możemy być dumni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *