koszulka manchester united Menedżer New West Ham

koszulka manchester united Menedżer New West Ham David Moyes dołączył do Arsene’a Wengera i Sir Alexa Fergusona w ekskluzywnym klubie Premier League.

Szkot został następcą Slavena Bilica po zwolnieniu Chorwata na początku listopada i przejął kontrolę nad swoim pierwszym meczem w niedzielę, gdy Hammers zmierzyli się z Watford na Vicarage Road.

West Ham 6:4 pokonał Leicester

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Zrządzeniem losu Moyes dołączył następnie do niezwykle ekskluzywnego klubu, w którym rozegrał swój 500. mecz w Premier League.

500 – będzie to 500. mecz Davida Moyesa w koszulka mbappe Premier League w roli menadżera i czwarta osoba, która osiągnęła kamień milowy w rozgrywkach (Alex Ferguson, Arsene Wenger, Harry Redknapp). Poświęcenie. pic.twitter.com/koGoBvigna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *