koszulka liverpool z własnym nadrukiem Po powolnym

koszulka liverpool z własnym nadrukiem Po powolnym początku RSL pod koniec lata odmieniło sytuację, ponosząc zaledwie trzy porażki w lipcu, sierpniu i wrześniu, co pomogło im zapewnić sobie ostatnie miejsce w fazie play-off w Konferencji Zachodniej. Następnie klub przeżył jeden z największych szoków w fazie play-off MLS 2018, porywającym zwycięstwem 3:2 nad LAFC w pierwszej rundzie, po czym przegrał z rywalem Sporting Kansas City.

Kluczowe porażki Realu Salt Lake poza sezonem
Pomocnik Sunny?, który w zeszłym sezonie rozegrał dla klubu 23 mecze, znalazł się wśród zawodników, którym klub odrzucił opcje. Do tego grona można zaliczyć także napastnika Luisa Silvę, który w 2018 roku strzelił pięć goli. Pełny obrońca Demar Phillips, który grał w klubie przez cztery lata, również nie został sprowadzony.

Obrońca Danilo Acosta został wypożyczony do Orlando City, przy czym klub z Florydy ma opcję wykupu do końca sezonu, ale RSL był w stanie zatrzymać większość swoich zawodników przed nowym sezonem.

Kluczowe dodatki poza sezonem Real Salt Lake
Nazwisko, o którym mówi się najczęściej stroje piłkarskie z własnym nadrukiem na początku nowego roku, to Liberyjski napastnik Sam Johnson. 25-latek, zatrudniony na podstawie kontraktu z DP, powinien dobrze wpasować się w wszechstronną grupę ofensywnych zawodników znajdujących się już w składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *