koszulka liverpool z własnym nadrukiem „Emocjonalny dzień dla

koszulka liverpool z własnym nadrukiem „Emocjonalny dzień dla mnie, kiedy żegnam się z klubem, który mnie wybrał, ukształtował mnie na osobę, którą jestem dzisiaj i dał mi możliwość spełnienia mojego marzenia jako profesjonalisty przez siedem lat” – napisał na Instagramie.

„Kibice powitali człowieka z Michigan w Ohio jako jednego ze swoich. Moi trenerzy pomogli mi podnieść mój poziom na boisku, a moi koledzy z drużyny, z którymi walczyłem każdego dnia na treningu i pod światłami! Dziękuję Columbus. w żadnym wypadku nie było mi łatwo prosić o przejście, ale nadszedł czas.Czas, abym był nieustraszony i przeszedł do następnego rozdziału mojego życia z nowymi wyzwaniami.

„Orlando City SC… Jestem bardzo podekscytowany tą szansą, twoją wiarą we mnie i jestem gotów pomóc temu klubowi osiągnąć wspaniałe rzeczy w najbliższej przyszłości”.

Zarówno Columbus, jak i Orlando przeszły tej zimy znaczne remonty. The Crew sprzedał napastnika Olę Kamara do Los Angeles Galaxy na początku stycznia w ramach transakcji, która przyniosła reprezentantowi Stanów Zjednoczonych Columbus Gyasi Zardes i 400 000 $ w ramach alokacji.

Orlando City, w którym pod koniec sezonu odszedł legendarny Kaka, pozyskało rozgrywającego Sachę Kljestana z New York stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Red Bulls na początku stycznia, wymieniając Carlosa Rivasa i Tommy’ego Reddinga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *