koszulka kevin de bruyne Bild sugeruje również, że trzech

koszulka kevin de bruyne Bild sugeruje również, że trzech członków wykonawczych FIFA zostało przewiezionych na imprezę w Rio de Janeiro prywatnym odrzutowcem należącym do Katarskiej FA przed głosowaniem na gospodarza finałów Mistrzostw Świata w 2018 i 2022 roku ponad sześć lat temu.

Według Bilda, wpływowa organizacja sportowa w Katarze Aspire Academy została oskarżona o „zdecydowane zaangażowanie w manipulowanie członkami FIFA posiadającymi prawo do głosowania” podczas finałów w 2022 roku.

Jednak w listopadzie 2014 r. szef komisji etyki FIFA Hans Joachim Eckert powiedział, że jego zespół „nie stwierdził żadnych naruszeń ani naruszeń odpowiednich zasad i przepisów” i oczyścił Katar z zarzutów korupcyjnych.

„Potencjalnie problematyczne fakty i okoliczności zidentyfikowane w raporcie dotyczącym oferty Kataru na rok 2022, ogólnie rzecz biorąc, nie mogły zagrozić integralności całego procesu przetargowego na rok 2018/22” – dodał.

Jeżeli rzekomy pełny raport Bilda – którego szczegóły zamierza ujawnić we wtorek w licznych artykułach – będzie zawierał jakiekolwiek istotne twierdzenia przeciwne, może to wciągnąć FIFA z powrotem w bagno korupcji, strój piłkarski dla dziewczynki z którego próbuje się wydostać od kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *