koszulka juventus dla dzieci Realowi Madryt w dalszym ciągu brakuje

koszulka juventus dla dzieci Realowi Madryt w dalszym ciągu brakuje Cristiano Ronaldo i nie może oczekiwać, że Vinicius Junior wypełni pustkę pozostawioną przez pięciokrotnego piłkarza roku na świecie, mówi były zawodnik Barcelony Jordi Cruyff.

34-letni Ronaldo dołączył do Juventusu za 114 milionów euro latem, po dziewięciu sezonach w stolicy Hiszpanii.

Madrytowi nie udało się jednak odpowiednio zastąpić reprezentanta Portugalii i ucierpiało w pierwszej połowie sezonu, a nowy trener Julen Lopetegui został zwolniony z najwyższego stanowiska w październiku.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Santiago Solari zainspirował ożywienie, w wyniku którego Los Blancos tracą zaledwie sześć punktów do liderującej Barcelony w gorączkowym wyścigu o tytuł.

Próby zdobycia Ligi Mistrzów po raz czwarty z strój piłkarski z własnym nadrukiem rzędu będą kontynuowane także w środę, kiedy w pierwszym meczu 1/8 finału zmierzą się z Ajaksem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *