koszulka jude bellingham real madrid ednakże we wtorek

koszulka jude bellingham real madrid ednakże we wtorek, po kolejnym piśmie do LPF, w którym prośba o jednodniowe przełożenie zawodów spotkała się z bez skutku, klasa i doświadczenie San Lorenzo okazały się zbyt mocne na Bombonerze.

Z 41-letnim Sebastianem Torrico – o 24 lata starszym od obiecującego lewego obrońcy Boca Valentina Barco – pomiędzy słupkami a bliźniaczą parą bliźniaków z Paragwaju Oscarem i Angelem Romero, goście odrobili zwycięstwo 2:0, pozostawiając Xeneize bez szans. zwycięstwo w trzech ligowych meczach w tym sezonie.

Minimaraton meczów okazał się chrztem bojowym dla młodzieżowej drużyny klubu, podobnym do starć, w których wyczerpana drużyna River musiała stanąć w maju, gdy połowa jej składu zestrzelała z powodu Covida, który zmusił ich do wystawienia Enzo Pereza na bramkę kluczowe starcie Libertadores.

Szczególnie Barcoin, nazywany koszulka liverpool El Colorado (Imbirowy) ze względu na burzę rudych włosów, i napastnik Vicente Taborda (20 l.), wyróżniali się jako prawdziwe talenty i powinni pojawiać się znacznie częściej przed zakończeniem obecnej kampanii w grudniu, ale wszystkie nieprzetestowane młodzi ludzie byli dumni ze swojego klubu, podczas gdy ich bardziej znamienici koledzy mogli oglądać tylko na telewizorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *