koszulka haaland dla dzieci Neymar wylądował w tym

koszulka haaland dla dzieci Neymar wylądował w tym tygodniu w Belo Horizonte, aby kontynuować rehabilitację po kontuzji stopy.

Napastnik PSG złamał piątą kość śródstopia prawej stopy w wygranym 3:0 Ligue 1 z Marsylią pod koniec ubiegłego miesiąca, co stawia go w wyścigu o osiągnięcie najwyższej formy przed występami drużyny Selecao w Pucharze Świata w Rosji.

Trener PSG Unai Emery powiedział w piątek, że spodziewa się, że 26-latek wkrótce wróci do Paryża.

Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
„Neymar wkrótce wróci” – powiedział Emery. „Ostatnie badania lekarskie wykazały, że wszystko z nim w porządku i wkrótce wróci. Kiedy wróci, na pewno będzie chciał znowu grać. Być może dostanie szansę” Mamy koszulka jude bellingham nadzieję, że rozegramy kilka meczów przed końcem sezonu”.

Jednak doniesienia z Brazylii sugerują obecnie, że wyznaczono konkretną datę jego powrotu przed mundialem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *