komplety piłkarskie z własnym nadrukiem Dyrektor techniczny Wilków

komplety piłkarskie z własnym nadrukiem Dyrektor techniczny Wilków, Scott Sellars, zachwycał się nowym śpiewem Hayao Kawabe, wyjaśniając decyzję o podpisaniu kontraktu z obiecującym japońskim talentem.

Ofensywny pomocnik dołącza do Wilków z Grasshoppers w szwajcarskiej Super League po imponującym półsezonie.

Kawabe strzelił cztery gole i asystował kolejnym dwóm w 16 meczach Super League w tym sezonie. Co więcej, wyrównał swój najwyższy w historii sezon strzelania bramek, zaledwie w połowie kampanii.

Japończyk jest w prawdopodobnie najlepszym okresie w swojej karierze. Zadebiutował w Japonii w marcu 2021 roku i strzelił gola w swoim drugim występie w Samurai Blue w czerwcu.

W związku z tym ma sens, dlaczego Wilki podjęły decyzję koszulka mbappe psg o podpisaniu kontraktu z 26-latkiem. Sellars był wyraźnie podekscytowany projektem sprowadzenia gwiazdy do klubu.

„Oczywiście Hayao jest zawodnikiem, którego dużo oglądaliśmy i w tym sezonie spisał się naprawdę dobrze” – powiedział za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Wilków.

„Jest ofensywnym pomocnikiem, bardzo energicznym, bardzo zajętym i ma dobrą jakość. W tym roku naprawdę zabłysnął w Grasshoppers i jest jednym z głównych powodów, dla których tak dobrze sobie radzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *