Klub i Jose Mourinho sankcjonowali kilka strój piłkarski z własnym nadrukiem

Manchester United wydaje się coraz mniej prawdopodobne, aby otworzyć książeczkę czekową na kolejne podpisanie przed końcem okna transferu 31 sierpnia.

Ale wokół składu pozostaje intryga przed ostatecznym terminem.

Klub i Jose Mourinho sankcjonowali kilka strój piłkarski z własnym nadrukiem wyjść tego lata, a Wayne Rooney był jedynym głośnym wyjściem ze zwycięskiej drużyny z ubiegłego sezonu w Lidze Europejskiej.

Podczas gdy głębia talentu w pierwszym zespole jest dobrodziejstwem dla menedżera w drugim sezonie, pozostawia kilka minut dla młodych ludzi wchodzących w szeregi.

Timothy Fosu-Mensah, Cameron Borthwick-Jackson, Regan Poole, Sam Johnstone, Devonte Redmond i Dean Henderson już odeszli z wypożyczenia, aby zwiększyć swoje pierwsze minuty w drużynie.

Są jednak znaki zapytania wokół innych, którzy potrzebują bardziej surowego wyzwania niż czytelny kalendarz spotkań Premier League 2.

James Wilson
Napastnik, który strzelił dwa gole w debiucie w koszulka arsenal z własnym nadrukiem pierwszej drużynie, nie miał odtąd szczęścia. Pożyczka dla Brightona w sezonie 2015/16 została naruszona przez chorobę, a Wilson nie zdobył tyle, ile by chciał na tym poziomie.

Zaklęcie w ostatnim semestrze hrabstwa Derby zostało okrutnie przerwane przez kontuzję kolana, a 77 minut przed Spurs dla U23 w piątkowy wieczór był pierwszym meczem 21-latka od października ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *