A teraz Jose Mourinho docenia dokładnie koszulka piłkarska z własnym nadrukiem

Fani Manchesteru United nigdy nie zapomną, jak Diego Forlan sprawił, że Scousers płakali.

A teraz Jose Mourinho docenia dokładnie koszulka piłkarska z własnym nadrukiem to, co mały Urugwajczyk oznacza dla Armii Czerwonej, sam człowiek nie może być szczęśliwszy.

Menedżer United miał słynny śpiew Forlana, który wyjaśnił mu Michael Carrick, gdy wsparcie podróżne ominęło go podczas zwycięstwa nad Sunderlandem w ostatni weekend.

Zachwyciło to byłego napastnika The Reds, który wciąż ogląda w telewizji tyle meczów United, ile może, i uwielbia słuchać piosenki upamiętniającej jego salwę dwóch bramek przeciwko Liverpoolowi na Anfield w 2010 roku.

W swojej kolumnie dla The National Forlan powiedział: „Wkrótce po zakończeniu meczu otrzymałem wiadomości, które pokazały materiał telewizyjny z Jose Mourinho zwracający się do Michaela Carricka z pytaniem, kim jest Diego.

„Fani United śpiewali o mnie w odległym końcu, coś, w co nie mogę uwierzyć, wciąż się dzieje.

„Uwielbiałem mój czas w United i miałem dobre relacje z kibicami, ale jestem pewien, że jest wielu innych, którzy mówią dokładnie to samo, niektórzy z nich mieli więcej udanych karier w klubie niż ja. I nie dostają imiona śpiewane.

„Wszystko to jest bardzo pochlebne, ale uwielbiam tę koszulka juventus z własnym nazwiskiem chwytliwą małą piosenkę:„ Diego, wooah, Diego, wooah, przybył z Urugwaju, sprawił, że Scousers płakali ”.

Forlan nie zapomniał, co powiedział mu kolega z zespołu, Gary Neville, gdy United pokonał swoich wielkich rywali 2-1 na Anfield w grudniu 2002 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *