jak Argentyna została wyeliminowana stroje piłkarskie dziecięce w ćwierćfinale obu poprzednich mistrzostw świata

Kapitan reprezentacji Argentyny Lionel Messi marzy o tym, by poprowadzić swój kraj do chwały FIFA World Cup, finiszując na największej scenie ze wszystkich.

Messi widział, jak Argentyna została wyeliminowana stroje piłkarskie dziecięce w ćwierćfinale obu poprzednich mistrzostw świata, a czterokrotny zdobywca tytułu Ballon d’Or strzelił tylko raz w ośmiu występach na finałach.

Gwiazda Barcelony ma jeszcze rozjaśnić międzynarodowy turniej w taki sam sposób, jak robi to regularnie na poziomie klubowym, ale ma nadzieję, że może się zmienić w Brazylii.

Messi wskazał również, że chciałby spotkać się z kolegą z drużyny Barca i Brazylijczykiem w meczu z Neymarem w finale Pucharu Świata 13 lipca.

„Spełnienie marzeń, aby dostać się do finału Mistrzostw Świata”, powiedział Sport.

„Jeśli chodzi o to, co się dzieje, myślę, że możemy Koszulka reprezentacji chorwacji sklep się tam dostać. Mam nadzieję, że będę mógł zagrać Neymara w finale, ale jeśli nie on, to każdy zespół. ”

Argentyna rozpoczyna swoją kampanię grupy F przeciwko Bośni i Hercegowinie w niedzielę, a następnie staje przed Iranem i Nigerią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *