Zestaw startowy drużyny narodowej Hiszpanii w 2018 roku

Zestaw startowy drużyny narodowej Hiszpanii w 2018 roku

8 listopada zeszłego roku, słynni sponsorzy koszulki piłkarskiej wypuścili koszulkę piłkarską reprezentacji Hiszpanii na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2018. Jednak kolor ten uważany jest za flagę Hiszpanii II Rzeczypospolitej w latach 1931-1939. Dla koszulki piłkarskiej Tekstura jest niebieska i fioletowa w Hiszpanii w domu również wywołała gorącą dyskusję. Wspólne oświadczenie oficjalnej strony internetowej reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej i sponsora koszulki, twierdząc, że kolor New Jersey nie ma żadnych politycznych implikacji. Fani chcą uzyskać Tanie Koszulki piłkarskie MŚ 2018.

Flaga Drugiej Republiki Hiszpanii (okres wojny domowej w Hiszpanii) składa się głównie z trzech kolorów: czerwonego, żółtego i fioletowego. Sponsorzy z Jersey twierdzą, że nowa hiszpańska koszulka do piłki nożnej ma czerwony, żółty i niebieski kolor po prawej stronie, na cześć klasycznych koszul piłkarskich reprezentacji Hiszpanii na Mistrzostwa Świata w 1994 roku. Sponsorzy z Jersey twierdzą również, że trzypasmowe paski w kratę z New Jersey reprezentują szybkość, siłę i hiszpański styl piłki nożnej. Niebieskie spodnie i czarne piłeczki będą pasować do tej hiszpańskiej koszulki do piłki nożnej. Nowy Koszulka Hiszpania MŚ 2018 jest również bardzo charakterystyczny.

Reprezentacja Hiszpanii w New Jersey została zainspirowana Mistrzostwami Świata w 1994 roku, kiedy Hiszpania przegrała z rywalami w 1/4 finału. Życzymy hiszpańskiej drużynie narodowej, aby mogła pozbyć się mgły z Mistrzostw Świata 2014 i odzyskać odwagę i pasję. Więcej ciekawych informacji, aby śledzić naszą stronę internetową, chcesz kupić Koszulki piłkarskie z nadrukiem fani mogą kliknąć na link zamówienia online, Wsparcie globalne szybka dostawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *