W zależności od wybranej narracji strój piłkarski z nadrukiem Pep Guardiola

W zależności od wybranej narracji strój piłkarski z nadrukiem Pep Guardiola otrzyma lekcję lub bitwę, gdy zabierze swoją drużynę Manchester City do Hull.

Trener spolaryzował opinię od czasu przybycia na te brzegi, ale spodziewano się zmian w obu obozach; jeden set nie może się doczekać, aż jeden z graczy w światowej piłce nożnej odcisnie swój ślad w Anglii, podczas gdy drugi szuka tej ligi i kraju, aby go pokonać, zachowując wszystko, co jest dobre w micie „angielskiego futbolu”.

Guardiola z pokorą nalegał, aby był tutaj, aby uczyć się o różnych wyzwaniach, a nie naginać wszystkich i wszystko na swój sposób (ale wtedy tak to się zaczyna, prawda ?!), a świąteczne dekoracje dołączają do Stoke i walczą w losowanie potencjalnych pułapek dla byłego menedżera Barcelony i Bayernu Monachium.

Na pewno nie wszystko to potoczyło się w tym sezonie przez City, strój bramkarski david de gea pomimo ich nieskazitelnego startu, a teraz jest liderem Chelsea w Premier League, z siedmioma punktami do przodu w tej grze i bardziej przyjazną listą świąteczną niż wielu rywali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *