swoje szanse na powrót koszulki pilkarskie tanio do Anglii jako coś dobrego

Chociaż nie byłem zbyt zaskoczony, że Downing nie został uwzględniony w tym czasie, przypuszczam, patrząc na fakty, wydaje się to bardzo dziwną decyzją.

Krytykowany

Podczas swoich pierwszych występów w Anglii Downing był strój Modric dla dzieci tanio często krytykowany za swoje występy z ludźmi, którzy wskazywali na jego przyjaźń z byłym menedżerem klubu w Middlesbrough, Stevem McClarenem, jako powód jego włączenia.

Po wybraniu przez Capello, trzeciego menadżera z Anglii, który zrobił to po Erikssonie i McClarenie, wydawało się, że Downing zaczął wygrywać ludzi. Jego występy w reprezentacji Anglii zyskały więcej pochwał, a równowaga, jaką otrzymała drużyna dzięki temu, że lewy gracz grający po lewej stronie był dla wszystkich oczywisty.

Współczucie

Nie sądzę, by Downing zrobiłby swoje szanse na powrót koszulki pilkarskie tanio do Anglii jako coś dobrego, opisując wybór drużyny Capello jako „trochę dziwny”, ale musisz mieć trochę współczucia z jego pomieszaniem.

W wieku zaledwie dwudziestu pięciu lat, Downing ma dużo czasu, by wyjść dobrze i jeśli będzie miał wolny sezon, będzie miał nadzieję, że znowu puka do drzwi Capello.

Z pewnością byłaby to mile widziana ulga, gdyby Anglia mógł grać lewostronnym graczem po lewej stronie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *