stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Emre Can powiedział fanom i mediom

stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Emre Can powiedział fanom i mediom, aby byli cierpliwi dzięki nowemu podpisaniu Roberto Firmino. Międzynarodowy reprezentant Niemiec twierdzi, że Brazylijczyk będzie genialny dla zespołu Jurgena Kloppa, gdy zaadaptuje się do angielskiego futbolu.

Firmino przeprowadził 29 milionów funtów na Anfield ze stajni Bundesligi Hoffenheim w jednym z największych ruchów w sezonie letnim, ale nie udało mu się jeszcze trafić. Podpisanie było transferem rekordu Liverpoolu, zanim został przejęty przez 35 milionów funtów dla Christiana Benteke, ale został wykluczony z kontuzji kręgosłupa na początku sezonu, nie był jeszcze w stanie zagrać w The Kop.

Jednak dzięki dwóm obiecującym wynikom w pierwszej kolejności przeciwko Bournemouth w Pucharze Ligi, a później Chelsea ich znaki wskazują, że 24-latek godzi się z rygorami angielskiej gry.

Team-mate Może współczuć z napastnikiem, który przeszedł podobne zaklęcie, kiedy przybył do Merseyside w zeszłym sezonie;

Koszulka Manchester United dla dzieci Jest świetnym graczem” – powiedział. „Strzelił wiele goli i wiele zrobił w Niemczech. Sama wiem, że trudno jest ci zranić się po przybyciu do nowego klubu. To najgorszy czas, ponieważ próbujesz zrobić dobre wrażenie.

„To zdarzyło mi się w zeszłym sezonie, kiedy byłem na międzynarodowym dyżurze i zajęło mi kilka miesięcy, aby odzyskać siły i dostać się do zespołu. Firmino potrzebuje tylko czasu. Ludzie muszą być z nim cierpliwi, a potem może się rozwijać. ”

Koszulka luka modric Brazylijczyk był pod wrażeniem przez całe lato, co sprawiło, że awansował na większą scenę podczas Copa America w Chile, który skutecznie przypieczętował jego ruch na Anfield.

Jednak, jak wspomniałem, jego ostatnie dwa występy, zdobył nagrodę Man of the Match przeciwko Bournemouth, a także wspiera Philippe’a Coutinho przeciwko Chelsea. Świadczy to o tym, że iskry zaczynają migotać dla młodego napastnika i może to być druga połowa kampanii, kiedy Firmino wychodzi na pierwszy plan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *