stroje piłkarskie dla dzieci ale obecnie jego problemem jest raczej

Pojawiły się sugestie, że podpalony Paul Pogba jest gotowy na odpoczynek.

Francuz rzucił się na ziemię po powrocie do Manchesteru United latem, praktycznie bez przedsezonów po podróży swojego kraju do finału Euro 2016.

Grał już 40 razy w drużynie Jose Mourinho w tym sezonie,stroje piłkarskie dla dzieci ale obecnie jego problemem jest raczej forma niż zmęczenie.

Poradził sobie z powszechnym atakiem na niedorzeczny występ w zjeździe z Pucharu Anglii w Chelsea, co wywołało żywą obronę swojego menedżera przed starciem w Rostowie.

Mourinho raczej nie wyciągnie go z linii ognia po tym, jak twierdzi, że jest „zadowolony” ze swojego wkładu.

Dla pomocnika – niezadowolonego przez krytyków według jego szefa – jest to okazja do uspokojenia tych, którzy pytają, czy The Reds dostali stosunek jakości do ceny za ich nakłady w wysokości 89 milionów funtów.

Mourinho i jego gracze sprawdzają boisko w Rostowie w zeszłym tygodniu
Bez wymówek
Boisko w Rostowie na pierwszym etapie było bardziej Wythenshawe Park niż Wembley i od tego czasu władze rosyjskie zakazały mu używania go w zawodach krajowych.

To niewielka pociecha dla Mourinho, który chciał przełożyć mecz, gdy zobaczył boisko w zeszłym tygodniu.

Przyczyniło się to do impasu 1-1, więc nudnym widzom telewizyjnym koszulka juventus z nadrukiem można było wybaczyć poszukiwanie powtórki Homes Under the Hammer po drugiej stronie.

Old Trafford nie będzie miał tego samego problemu, a United powinny mieć swobodę w przeprowadzeniu podań i wygrać.

Luke Shaw niewiele zrobił źle i kilka rzeczy całkiem dobrze, kiedy został wycofany po około 70 minutach przeciwko Bournemouth 10 dni temu.

Mourinho zabrał go do poniedziałku do Chelsea, ale nie wybrał go w składzie 18-osobowym.

Trenował z dala od głównej grupy z Anthonym Martialem i Bastianem Schweinsteigerem – obaj dochodzący do siebie po kontuzji – w środę, ale menedżer nie opisał go jako kontuzjowanego.

Jeśli jest w formie, wielu Czerwonych wolałoby go widzieć z lewej strony przed Daley Blindem lub Matteo Darmianem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *