strój piłkarski bayern monachium dla dzieci inchenko wpakował się

strój piłkarski bayern monachium dla dzieci inchenko wpakował się w kolejny bałagan i prawie oddał rzut karny (chociaż sędzia miał rację, nie przyznając go), a City wydawało się być na linach. Nic dziwnego, że Guardiola chce Bena Chilwella.

A potem chmury się podniosły. Tym razem łut szczęścia na ich korzyść, ponieważ Raheem Sterling znalazł się z piłką blisko linii bocznej (tym razem nie był to efekt ostrego podania) i strzelił dośrodkowaniem, które odbiło się od siatki.

A potem zabójczy cios. Zinchenko zamachnął się kolejnym dośrodkowaniem – jednym z lepszych wyczynów City w ostatnich trzech meczach – i znalazł Aguero, który skierował zdecydowanym wysiłkiem. Lewy obrońca Ukrainy sam radośnie świętował, zanim jego koledzy z drużyny zdali sobie sprawę, ile znaczy dla niego tak decydujący wkład.

To było to, naprawdę. Największą historią drugiej połowy była niezdolność City do wykorzystania swoich szans. Sterling tanie koszulki piłkarskie przetestował McCarthy’ego, Aguero trafił w poprzeczkę, a Mahrez ponownie powinien spisać się lepiej w pojedynkach jeden na jednego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *