Recenzje Koszulka Podstawowa i Koszulka Wyjazdowa Realu Madryt 2018-19


Sezonowe koszulki Realu Madryt z serii 2018-19, prosty i odważny design kontynuują klasyczną tradycję koszulki Real Madryt, nowy biały kolor Tanie bluzy piłkarskie to proste ulepszenie oparte na kultowym tradycyjnym designie. Nowy dekolt ma przycisk niestandardowy z wygrawerowanym napisem „Real Madryt”, który dodaje koszulce elegancji i nowoczesności.

Zainspirowany klasyką i zintegrowany z innowacyjnym designem, koszulka z daszkiem nadaje się nie tylko na stadion, ale i na streetwear. Koszulka z daszkiem zachowuje ciemny kolor i łączy w sobie wyjątkowy styl i trwałość – łączy w sobie wytrzymałość i styl uliczny z unikalnym dwukolorowym niebieskim wzorem pasków z technologią Tech Onix.

Logo Realu Madryt zostało również ponownie zilustrowane na podstawie Tech Onix. W przeciwieństwie do koszulki domowej, koszulka z dekoltem w szpic ma konstrukcję w kształcie litery V.

Domki Realu Madryt 2018-19 w domu i poza domem, z poszanowaniem klasycznego designu i wstrzykiwania innowacyjnych elementów, nadal promują przyszłość wzornictwa piłkarskiego. Nowa koszulka do domu i domu Realu Madryt jest świetnym przykładem, ponieważ projekt nowej koszulki dziedziczy klasyczne elementy kultowej koszulki Real Madryt i wprowadza nowe funkcje. Na przykład nowa struktura dekoltu w koszulce domowej i Tech Onix na koszulce wyjazdowej nadaje koszulce poczucie świeżości i nowoczesności. Kupmy Koszulka Real Madryt 2018/19 tanio, aby go pobłogosławić, aby osiągnąć jeszcze większe osiągnięcia w nowym sezonie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *