Ranking drużyn narodowych Polski wyprzedzający powód

Ranking drużyn narodowych Polski wyprzedzający powód

Puchar Świata 2018 32 najlepsze drużyny uszeregowane według rankingu wyników FIFA w październiku 2017 r. Międzynarodowe rankingi reprezentacji Polski w piłce nożnej, które nie brały udziału w ostatnich Mistrzostwach Świata, zajęły szóste miejsce na świecie i weszły do ​​pierwszej 8 Pucharu Świata 2018. Poznać, że reprezentacja Polski w 2013 roku lub 76. miejsce, W 2015 roku wzrosły one do 34. miejsca, taka drużyna piłkarska skorzystała z rankingu punktów FIFA z luki z powodzeniem skoczyła na 6 pozycję. Fani chcą uzyskać Tanie Koszulki piłkarskie MŚ 2018.

Po pierwsze, reprezentacja Polski pod wodzą Roberta Lewandowskiego spisała się dobrze w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018, więc oczywiście ich punkty wzrosną. Co ważniejsze, reprezentacja Polski ma rozejm w kluczowych meczach rozgrzewkowych. FIFA wymaga, aby każda narodowa drużyna piłki nożnej brała udział w 5 międzynarodowych meczach towarzyskich na poziomie A, ale nie określono konkretnego czasu. Puchar Świata w 2018 roku oparty jest na rankingach FIFA z października 2017 roku. Od 15 listopada 2016 r. Do 9 listopada 2017 r. Prawie przez cały rok polska reprezentacja nie uczestniczyła w żadnych meczach towarzyskich. Drużyny piłkarskie innych krajów brały udział w konkursie na rozgrzewkę, co doprowadziło do spadku punktów rankingowych. Nowy Koszulka Polska MŚ 2018 jest również bardzo charakterystyczny.

Logika stojąca za światowymi rankingami FIFA nie gromadzi punktów, ale ich uśrednia. W ciągu ostatnich 4 lat waga wynosiła 20%, trzeci rok wynosił 30%, poprzedni drugi rok wynosił 50%, a ostatni rok to 100%. W rzeczywistości rozejm jest znacznie lepszy niż konkurencja, a następnie strata. Zespół, który zawiódł grę, według wzoru, uzyskałby 0 punktów, co znacznie zmniejszyłoby średnią. Lepiej nie uczestniczyć w konkursie niż utrzymać status quo. Więcej ciekawych informacji, aby śledzić naszą stronę internetową, chcesz kupić Koszulki piłkarskie z nadrukiem fani mogą kliknąć na link zamówienia online, wsparcie globalnej szybkiej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *