podejmowane są Koszulka reprezentacji chorwacji sklep bardziej trafne decyzje

Kolejnym krokiem dla VAR jest pokazanie materiału na dużych ekranach stadionów, potwierdził szef projektu Roberto Rosetti.

Chociaż technologia ta była używana w Serie A w tym sezonie, wciąż jest eksperymentowana w innych turniejach, takich jak FA Cup.

„Jesteśmy po prostu na starcie i musimy się poprawić” – powiedział Rosetti w Radio Anch’Io Sport.

„Projekt jest kontynuowany w bardzo pozytywny sposób. Wczoraj były dwie incydenty na spalonym i obaj zostali dokładnie odczytani.

„Cel Napoli został poprawnie odrzucony i to samo stało się z stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Leonardo Bonucci w Mediolanie. Powinniśmy być zadowoleni z tego, jak się sprawy mają, oczywiście będziemy się poprawiać, zwłaszcza jeśli chodzi o jednolitość.

„W ciągu sześciu miesięcy dobrze nam poszło, a gracze zaakceptowali projekt, ponieważ liczba rezerwacji dla niezadowolenia spadła masowo. Pomaga to również poprawić naszą piłkę nożną.

„Fani też lubią, więc każdy widzi VAR w pozytywnym świetle. Musimy poprawić czas na obiektywne sytuacje, takie jak offsides, chociaż pracujemy nad przyspieszeniem tego. Ważne jest to, że podejmowane są Koszulka reprezentacji chorwacji sklep bardziej trafne decyzje, które decydują o przebiegu kampanii. Musimy się na tym skoncentrować. ”

Zwolennicy skarżyli się, że nie dostrzegają incydentów na stadionie, ale ci, którzy oglądają telewizję w domu, mają lepszy ogólny obraz tego, co się dzieje.

„Następnym krokiem będzie przesłanie obrazów VAR na ekranach stadionów, aby fani i gracze mogli zobaczyć, jakie decyzje są podejmowane i dlaczego.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *