Koszulki piłkarskie dla dzieci z niewielkimi szansami dla obu stron

Moussa Konate wygrał mecz z ławki, gdy Ghana nie pokonała finału w Pucharze Narodów Afryki, przegrywając 2-0 z Senegalem w sobotę.
Obie strony miały szanse awansować w pierwszej połowie, ale to Demba Ba z Senegalu był najbliżej, kiedy trafił na słupek z obiecującej pozycji.
Mecz wyglądał na stracony na początku koszulka reprezentacji Brazylia na mś 2018 drugiego okresu, ale moment magii z Konate przyniósł Senegal 66-minutową przewagę.
A rezerwowy – który był na boisku tylko przez pięć minut, gdy otwierał punktację – zakończył wygraną swoim drugim 10 minut później, zanim Richmond Boakye zmierzył się z późną pociechą.
Asamoah Gyan został zwolniony z międzynarodowych obowiązków, gdy kontynuował swoje odzyskiwanie po kontuzji, a zastąpienie Jordana Ayewa ciągnęło się szeroko po tym, jak zdobył bramkę po sześciu minutach.
Senegal powinien wkrótce wylecieć, a Ba uderzył w bazę lewą wyprostowaną i został wysłany na pojedynek z bramkarzem Brimah Razakiem, zanim Wakaso Mubarak dobił znakomitego rzutem z Abdoulaye Diallo na drugim końcu.
Kwesi Appiah zobaczył odwołanie od rzutu karnego, gdy schował się w środku pola po 19 minutach, a Ghana wyglądał na przeznaczonego do wykonania, gdy piłka spadła do Johna Boye’a w niebezpiecznym obszarze, tylko dla obrońcę obrońcy z prawej strony ręczny post.
Ghana zadała cios, gdy Jonathan Mensah pokuśtykał z boiska po tym, jak zapukał 10 minut przed przerwą, a po obu stronach w ataku na piłkę nożną, było to cudem, że remis pozostawał bezbramkowy w przerwie.
Seria substytucji przyczyniła się do zatrzymania drugiego okresu,Koszulki piłkarskie dla dzieci z niewielkimi szansami dla obu stron.
Jednak miało to być spektakularne uderzenie, które ostatecznie przełamało impas, a Konate – jako zastępstwo dla Ba – kontrolował piłkę z głębi na piersi, po czym wykonał salwę nad bezradnym Brimah z krawędzi pola.
Konate był na to ponownie 10 minut później, kiedy podniósł się nad Brimah po tym, jak został zabrany przez Sadio Mane.
Boakye cofnął się o sześć minut przed końcem, ale było już za późno, ponieważ Grant pozostał w tyle, by zastanowić się nad wtorkowym meczem z Mali.