koszulki piłkarskie dla dzieci Menadżer Newcastle

koszulki piłkarskie dla dzieci Menadżer Newcastle, Alan Pardew, przeprosił za bezczelną krytykę managera Manchesteru City Manuela Pellegriniego na linii bocznej w St James ‚Park.

Obaj wymienili słowa w następstwie nieuznanej bramki Cheicka Tiote’a podczas wygranej 2: 0 Bluesa.

Powtórki sugerują, że Pardew krzyknął do Pellegriniego: „******* stary kurwa”, gdy wybuchły nastroje.

Pardew powiedział później: „Pellegrini powiedział mi coś na linii bocznej, z czego nie byłem zadowolony, to było normalne przekomarzanie się, w którym prawdopodobnie użyłem słów, których nie powinienem mieć w ferworze chwili i przepraszam za to”.

Newcastle 0 City 2: Oceny piłkarzy

Kliknij poniżej, aby poznać opinię redaktora sportowego MEN, Petera Spencera, na temat tego incydentu

Ładowanie wideo Wideo niedostępne Kliknij, aby odtworzyć Dotknij, aby odtworzyć Film wideo rozpocznie się za 8 Anulować Odtworzyć teraz?
Po strajku Tiote’a, który został wykluczony przez innych graczy Newcastle, którzy przeszkadzali w grze na pozycji spalonej z wynikiem 1-0, Pardew dodał: „Jesteśmy w branży rozrywkowej i facet strzelił cudownego gola, którego Joe Hart nie” nie zamierzam oszczędzać.

„Nie jestem zachwycony odpowiedzią sędziego, kiedy poprosiłem o wyjaśnienie, ponieważ nie do końca rozumiem, jak może on nie dopuścić do bramki tej jakości w technicznym punkcie, którego używa.

„Joe Harta nie ma w pobliżu. Przechodzi przez tłum graczy City, którzy osłabiają jego widok.

„To ogromne wezwanie do bardzo technicznego punktu”.

Kliknij poniżej, aby zobaczyć opinię Petera Spencera na temat niedozwolonej bramki

Wideo Ładowanie Wideo niedostępne Kliknij, strój liverpool aby odtworzyć Dotknij, aby odtworzyć Film rozpocznie się za 8 Anuluj Odtwórz teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *