koszulka vinicius junior dla dzieci Mikel Arteta mówi, że

koszulka vinicius junior dla dzieci Mikel Arteta mówi, że Arsenal planuje styczniowe okno transferowe i będzie przygotowany na – według niego – „nieprzewidywalny” rynek.

Kanonierzy byli aktywni latem, pozyskując Gabriela Magalhaesa i Thomasa Parteya za duże pieniądze, a także pozyskując Williana na darmowym transferze z Chelsea, ale Arteta wie, że musi dodać więcej do swojego składu, szczególnie w ofensywnym pomocniku, z Gwiazda Red Bull SalzburgDominik Szoboszlai to zawodnik, którym naprawdę się interesuje.

Styczniowy rynek będzie jednak trudny, ponieważ kluby na całym świecie nadal będą podlegać ogromnym ograniczeniom ze względu na finansowe konsekwencje trwającej pandemii koronaawirusa.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w koszulki piłkarskie dla dzieci Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Oczekuje się, że w Arsenalu będzie mało pieniędzy, a Arteta musiał już opuścić Mesuta Ozila i Sokratisa z jego 25-osobowych składów na Premier League i Ligę Europy ze względu na liczbę zawodników, którymi dysponuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *