koszulka ronaldo dla dzieci Ich uwaga wkrótce skupi się na

koszulka ronaldo dla dzieci Ich uwaga wkrótce skupi się na tych rozgrywkach, gdyż pierwszy mecz 1/8 finału z Bayernem Monachium zostanie rozegrany w środę, a Europa może być mile widzianą odskocznią.

CL ostatnich 16 meczów w zależności od formy

Mertesacker ma jednak świadomość, że jeśli Kanonierzy mają zakończyć sezon 2016/2017 z rozmachem, należy zbudować solidność w defensywie w kraju i za granicą.

Kapitan klubu Emirates Stadium, który do tej pory pauzował przez cały sezon z powodu kontuzji, powiedział w „Evening Standard”: „Myślę, że dyscyplina w defensywie to coś, o czym musimy przypomnieć sobie, ponieważ jest to coś, czego desperacko potrzebujemy.

– Zachęcające jest to, że czasami w tym sezonie pokazaliśmy zdecydowaną obronę. Mamy potencjał, więc go wykorzystajmy.

Nie można zrobić tego, co zrobiliśmy przeciwko Watfordowi, gdzie podarowaliśmy im dwa gole, ani tego, co zrobiliśmy przeciwko Chelsea, gdzie czasami brakowało nam odrobiny intensywności.

„Ale miałem dobre przeczucia na treningach i wyczułem, jak ten skład wymaga od siebie wszystkiego, co najlepsze.

Cech: Arsenal patrzy za siebie

„Sobotni mecz był dla nas kluczowy, a Liga koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie Mistrzów też jest dla nas ogromna, ponieważ chcemy udowodnić, że potrafimy występować na poziomie międzynarodowym, gdy włączone są reflektory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *