koszulka piłkarska dla dzieci Władze operacyjne Indyjskiej Superligi

koszulka piłkarska dla dzieci Władze operacyjne Indyjskiej Superligi (ISL) ogłosiły zamknięcie terminu składania dokumentów „Zaproszenie do składania ofert” (ITB) w celu włączenia nowych drużyn. Football Sports Development Limited (FSDL), który organizuje ISL, wydał oświadczenie w czwartek, podtrzymując pierwotny termin 25 maja 2017 r. o godz. W zeszłym tygodniu przedstawiciele obu klubów spotkali się z sekretarzem generalnym All India Football Federation (AIFF) Kushalem Dasem, prosząc go o zwrócenie się do FSDL o przedłużenie terminu.

Nie zapewniono jednak takiego przedłużenia w dotychczasowym terminie, który rozpoczął się 12 maja. Należy zauważyć, że Bengal Wschodni odebrał dokument ITB w zeszłym tygodniu, ale Mohun Bagan spóźnił się tylko po to, by zdobyć go w przeddzień terminu. Celem FSDL jest dodanie maksymalnie trzech nowych drużyn, począwszy od czwartego sezonu w 2017/18. Oferty zostały zaproszone z dziesięciu miast – Ahmedabad, Bengaluru, Cuttack, Durgapur, Hyderabad, Jamshedpur, Kalkuta, Ranchi, Siliguri i Thiruvananthapuram.

Prywatna firma audytorska Ernst & Young (EY) została wyznaczona do zatwierdzenia i oceny ofert w nadchodzących latach week.Goal niezawodnie dowiedział się, że JSW Group, która jest właścicielem I-ligowej drużyny Bengaluru FC, złożyła ofertę z Garden City. Uważa się, że Tata Group również złożyła ofertę z Jamshedpur, Jharkhand.

Weekend otwarcia sezonu MLS 2019 miał swoje wyczekiwane debiuty, udane powroty, a dla niektórych drużyn trudne początki.

FC Cincinnati przybyło z hukiem w postaci pamiętnego gola Leonardo Bertone, ale drużynie z ekspansji szybko przypomniało się, jak trudne mogą być rzeczy w debiutanckim sezonie. Jordan Morris odegrał rolę w tej trudnej lekcji, sygnalizując swój oficjalny powrót po koszulka ronaldo dla dzieci operacji kolana dwoma golami i jasnym przesłaniem dla tych, którzy wątpią w jego umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *