koszulka piłkarska dla dzieci Garth Crooks w dziwny sposób oskarżył Paula Pogbę

koszulka piłkarska dla dzieci Garth Crooks w dziwny sposób oskarżył Paula Pogbę, pomocnika Manchesteru United, o zachowywanie się jak „nastolatek”.

Wieloletni ekspert BBC Crooks stał się postacią zabawną w dobie internetu ze względu na jego często niewytłumaczalny materiał na temat Drużyny Tygodnia, w tym niezapomniany czas, który zasugerował, że reprezentant Szkocji James Morrison powinien zostać powołany przez Anglię.

Crooks obrał za cel Pogbę po tym, jak ujawnił nową fryzurę na weekendowe losowanie United ze Stoke, gdzie miał czerwono-białą kolorystykę w swojej nowej fryzurze.

„Chcę również omówić nową fryzurę Paula Pogby” – powiedział Crooks w BBC. – Który ma czerwoną passę. Wspominam o tym tylko dlatego, że wyraźnie chce zwrócić na to naszą uwagę. Pomocnik ma tak wiele do zrobienia w United, a on wciąż upiera się, by zachowywać się jak nastolatek.

„To prawda, fryzura nie będzie decydować o tym, koszulka real madryt z własnym nadrukiem jak dobrze potrafi kontrolować piłkę lub wykonać podanie, ale mówi coś o tym, gdzie jest w tej chwili jego umysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *