komplety piłkarskie z własnym nadrukiem Bury otrzymał kolejny impuls

komplety piłkarskie z własnym nadrukiem Bury otrzymał kolejny impuls, gdy napastnik Danny Nardiello podpisał nową umowę z Shakers.

Były stażysta Manchesteru United był najlepszym strzelcem Bury’ego w każdym z ostatnich dwóch sezonów, pomagając im awansować do League Two w zeszłym sezonie.

32-latek był tego lata bez kontraktu, ale zaproponowano mu nową umowę, a gdy zastanawiał się nad swoimi opcjami, Bury podpisał dwa głośne podpisy.

Menedżer David Flitcroft sprowadził sprawdzonych strzelców z niższej ligi, Leona Clarke’a i Toma Pope’a, na wypadek gdyby Nardiello poszedł dalej.

Oznaczało to, że pięciu starszych napastników walczyło o start z przodu, a Ryan Lowe, Danny Rose i Hallam Hope wciąż na Gigg Lane.

Jednak Nardiello zdecydował się pozostać w Bury i walczyć o miejsce w jednym z najpotężniejszych sił uderzeniowych w League One.

„Cieszę się, że zdobyłem jego usługi” – powiedział Flitcroft. „Umowa została mu zaproponowana pod koniec ubiegłego sezonu, ale miał kilka dobrych opcji, jak można by się spodziewać, że jest napastnikiem i strzelił gole.

„Podczas gdy on zwlekał z kontraktem, wyszliśmy i zaprosiliśmy do klubu dwóch naprawdę dobrych napastników z najwyższej półki i jest teraz jednym z sześciu napastników, których mamy, koszulka paulo dybala którzy będą próbować wywalczyć sobie drogę do drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *