haaland koszulka manchester city Mesut Ozil i Henrikh

haaland koszulka manchester city Mesut Ozil i Henrikh Mkhitaryan nie zapewniają ¡°wyrobów¡±, które uzasadniałyby ich kontrakty z Arsenalem za duże pieniądze, mówi Ian Wright.

Na początku 2018 roku Kanonierzy mocno zainwestowali w te dwie wpływowe firmy, przekazując nowe warunki zwycięzcy Pucharu Świata Ozilowi, a lukratywny kontrakt otrzymał nowo przybyły Mkhitaryan.

Od czasu przedłużenia pobytu w północnym Londynie Niemiec nadal oferuje przebłyski tego, do czego jest zdolny, ale obecnie zmaga się z dolegliwościami z przeszłości i otrzymuje coraz więcej pytań na temat jego wartości.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę jude bellingham koszulka w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Mkhitaryan również stara się udowodnić swoją wartość, strzelając zaledwie dwa gole w tym sezonie przez człowieka, który został wyciągnięty z boiska w przerwie podczas niedzielnych emocjonujących zwycięstw w derbach północnego Londynu z Tottenhamem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *