że dwa Tanie Koszulki piłkarskie włoskie stroje z kurczaka są dla Rafaela możliwościami

Agent Cassiano Pereira zasugerował, że obrońca Manchesteru United Rafael byłby zainteresowany przeprowadzką do Serie A.

Oczekuje się, że 25-latek przejdzie do letniego okna transferowego, po tym jak podobno powiedziano mu, że nie jest już potrzebny na Old Trafford.

W mediach pojawiły się pogłoski, że zmiana na Fiorentinę lub Romę może być opcją, ponieważ obie drużyny chcą wzmocnić się w strefie prawego obrońcy.

Rozmawiając z TuttoMercato Web, Pereira potwierdził, że dwa Tanie Koszulki piłkarskie włoskie stroje z kurczaka są dla Rafaela możliwościami, a jednocześnie przyznał, że jego czas z Manchesterem United prawdopodobnie dobiegnie końca.

„Roma byłaby dla niego czymś więcej niż dobrą opcją i chętnie porozmawialibyśmy z klubem” – powiedział, jak donosi serwis Football Italia.

„Włochy byłyby świetną okazją, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ma portugalski paszport. Muszę jednak przyznać, że nie słyszałem o żadnym interesie ze strony włoskiej w Rafael.

„Jego umowa z Manchesterem United wygasa w czerwcu 2016 r., A Louis van Gaal już powiedział, że nie jest częścią planu, więc gracz chce odejść i rozmawiamy z więcej niż jednym klubem.

„Fiorentina? To z pewnością kolejny klub, który chcielibyśmy. Jeśli zadzwonią, chętnie z nimi porozmawiamy. Gracz jest bardzo zainteresowany graniem we Włoszech”.

Rafael został podpisany przez Manchester United z Fluminense za strój Hazard dla dzieci tanio zgłoszoną opłatę w wysokości 3 milionów euro w styczniu 2008 roku w podwójnej umowie z udziałem jego brata bliźniaka Fábio.

Udał się do 170 występów w klubie i zdobył osiem głównych wyróżnień, ale w ostatnim sezonie miał tylko jedenaście razy dla pierwszego zespołu, ponieważ został potencjalnie marginalizowany po przybyciu Louisa van Gaala na stanowisko kierownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *