że ​​Gutierrez już zapewnił koszulki reprezentacji mś 2018 replika sobie awans do Premier League z Magpies

Argentyński boss Diego Maradona zrzucił podpowiedź prawdopodobnej czwartki na Mistrzostwach Świata, które utrzymywały czyste konto w ostatnich dwóch meczach.

Kontrowersyjny menedżer powołał ponad 90 zawodników do swoich 16 meczy odpowiadających za stronę narodową.

Przy tak niewiarygodnej liczbie graczy,tanie Koszulka Polska MŚ 2018 których używa legenda Boca Juniors, można zgadnąć, kto będzie w wyjściowym składzie, kiedy Argentyna rozpocznie 12 czerwca kampanię Pucharu Świata przeciwko Nigerii.

Jednak po zwycięstwie 1: 0 nad Urugwajem i Niemcami w ostatnich dwóch meczach, Maradona ujawnił, że może trzymać się tego samego składu obronnego, którego używał w obu meczach.

To składało się z trzech uznanych obrońców kręgów w Nicolasa Otamendi, Martina Demichelisa i Waltera Samuela z Gabrielem Heinze, który jako jeden z nich miał wąskie podejście.

Unikalna formacja jest odpowiedzią Maradony na nieudane rozmieszczanie atakujących obrońców w tradycyjnym składzie cztery-cztery-dwa, a on jest gotowy użyć tej taktyki w Afryce Południowej.

„Próbowałem wielu obrońców, próbowałem z [Javierem] Zanettim, [Emiliano] Papą, a skończyłem z czterema środkowymi obrońcami” – powiedział Maradona.

„Myślę, że zamierzam tak grać, to oni dają mi gwarancje z tyłu. Nie stracili bramki, a Niemcy nie stworzyły żadnych szans na cel „- dodał.

W międzyczasie skrzydłowy Newcastle, Jonas Gutierrez, zapewnił go, że będzie uczestniczył w kampanii swojego kraju w WC, a Maradona twierdzi, że zagrałby 26-latka, nawet gdyby został sprowadzony do League One z Srokami.

Tak się składa, że ​​Gutierrez już zapewnił koszulki reprezentacji mś 2018 replika sobie awans do Premier League z Magpies, a tego lata zagra na największym stadionie.

„Rozmawiałem z (Gutierrez) i zapewniłem go, że nawet jeśli zszedł do C (trzecia kondygnacja) z Newcastle, to zamierzam go wziąć”, przyznał Maradona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *