Turcja próbowała strój piłkarski dziecięcy przez dziesięć minut

Turcja próbowała strój piłkarski dziecięcy przez dziesięć minut, a następnie Willian uderzył, by zadać Turcji cios młotem. Neymar wyciął z lewej strony niesamowitą prędkość i trafił do Williana, który wyprzedził Volkana, by zdobyć trzecie miejsce w Brazylii tuż przed przerwą.

Fatih Terim próbował zmienić przypływ lub przynajmniej zatrzymać powódź, zastępując czterech graczy na przerwie. Ale to Brazylia zagroziła najpierw po przerwie mocnym nagłówkiem Davida Luiza.

Od tego czasu Brazylia zmonopolizowała piłkę, aż Willian i Neymar połączyli się w Brazylii na czwartym miejscu tuż przed czasem. Neymar strzelił swojego 42 gola w brazylijskiej koszuli, spokojnie wyłapując przeciwnika. Tureccy fani docenili talent Neymara, gdy jego nazwisko pojawiło się na trybunach. Gwizdali w swoim własnym zespole. Neymar stał się ulubieńcem Stambułu.

Następnie rozpoczął się festiwal Koszulka Mbappe psg podstacji z Dungą przynoszącym Firmino, Coutinho, Casemiro i Douglas Costa odpowiednio dla Oscara, Luiza Adriano, Fernandinho i Williana. Turcja prawie osiągnęła cel pocieszenia po tym, jak Arda zagrał w Bulut, ale Alves powstrzymał go przed trafieniem w siatkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *