stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Cesc Fabregas jest sfrustrowany

stroje piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Cesc Fabregas jest sfrustrowany swoją marginalną rolą w Chelsea. Ale 31-letni rozgrywający mówi, że nie będzie narzekał, że jest zastępcą Maurizio Sarri. Chelsea w czerwcu 2014 roku powiedziała:

Wiem, jaka jest moja rola. Niestety to nie ten, którego chcę.

To dla mnie oczywiście trudna sytuacja. Gram w puchary i Ligę Europy.

Nie jestem kimś, kogo zobaczysz narzekającego lub nie dającego z tego wszystkiego wszystkiego. Zawsze będę tam, pokazując swoją twarz, gdy będzie to potrzebne”. Fabregas, którego jedyny start w Premier League w tym sezonie miał miejsce w porażce z Wilkami w zeszłym tygodniu, został opisany przez Sarri jako lider i kluczowy gracz na początku tego miesiąca. Były Arsenal i Pomocnik Barcelony nie ma kontraktu pod koniec sezonu i jest związany z AC Milan. Fabregas może negocjować umowę przedkontraktową z zagranicznymi klubami od 1 stycznia. Sarri przyznał, że długoletnia polityka Chelsea dotycząca rocznych umów dla piłkarzy powyżej 30 roku życia była przeszkodą.

Włoch wyraził również życzenie, aby Fabregas został, mimo że Jorginho jest preferowany na tym stanowisku, mówiąc:

Technicznie bardzo trudno jest znaleźć środkowego pomocnika, takiego jak Fabregas. Zapytany, czy komentarze Sarri wpłynęły na jego pogląd na własną przyszłość, Fabregas dodał:

Nie. Wiem, że mam pomysł. Ale zobaczymy, co się stanie. Jest za wcześnie, aby o tym teraz mówić. Siódmy początek sezonu Fabregas miał miejsce w zremisowanym przez Chelsea 2:2 Lidze Europejskiej z Vidim z Węgier w meczu bez większych konsekwencji, ponieważ Blues awansowali już do ostatnich 32. jako zwycięzcy grupy L. .

Zwycięzca Mistrzostw Świata 2010 z Hiszpanią uznał mecz za trudny. Dodał:

Znowu zmieniliśmy cały zespół. Minus jeden stopień, boisko było okropne, sędzia (Aleksandar Stavrev z Macedonii) był prawdopodobnie jednym z najgorszych, jakie widziałem w całej mojej karierze, katastrofa.

Rzuty wolne, które im dawał… dawał im wszystko. To koszulka ronaldo dla dzieci jak za przysługę albo dlatego, że czuł, że są słabsi od nas. Nie mogłem zrozumieć niektórych decyzji, które wydał”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *