strój piłkarski z własnym nadrukiem Wygląda na to

strój piłkarski z własnym nadrukiem Wygląda na to, że wielu piłkarzy Manchesteru United już podjęło kroki w celu zakończenia współpracy z Masonem Greenwoodem po oskarżeniach o gwałt i przemoc domową przeciwko napastnikowi, podczas gdy Nike ogłosiło, że zawiesiło z nim związek.

Man Utd podejmuje decyzję w sprawie Greenwood po zarzutach nadużyć

W niedzielę poinformowano, że 20-letni napastnik został aresztowany po tym, jak jego dziewczyna ujawniła go jako sprawcę przemocy domowej.

W serii artykułów na Instagramie, które w niedzielę rano stały się wirusowe w Internecie, domniemana ofiara udostępniła zdjęcia siniaków na swoim ciele, a także niepokojące nagranie dźwiękowe, w którym można było usłyszeć mężczyznę narzucającego się kobiecie.

Później w niedzielne popołudnie policja potwierdziła, koszulka ter stegen że ​​dwudziestoletni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem gwałtu i napaści, niedługo przed ogłoszeniem przez United, że Greenwood zostanie zawieszony do odwołania.

Według Daily Mail, kilku członków drużyny gracza podjęło działania i przestało go obserwować ze swoich kont w mediach społecznościowych, w tym Paul Pogba i Cristiano Ronaldo.

Mówi się, że Marcus Rashford i David de Gea również starali się ograniczyć swoje powiązania z Greenwoodem, który podobno nadal przebywa w areszcie policyjnym podczas trwającego śledztwa.

Wydaje się, że przyszłość piłkarza jako zawodowego piłkarza wisi na włosku, a powszechnie sugeruje się, że United powinien dać przykład, rozwiązując jego kontrakt.

Nike, z którym ma kontrakt, ogłosił, że zawiesił współpracę z Greenwoodem w związku z wysuwanymi przeciwko niemu oskarżeniami.

„Zawiesiliśmy nasze relacje z Masonem Greenwoodem. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni niepokojącymi zarzutami i będziemy nadal uważnie monitorować sytuację” – czytamy w oświadczeniu firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *