strój piłkarski z własnym nadrukiem Cristiano Ronaldo przejął w tym sezonie obowiązki

strój piłkarski z własnym nadrukiem Cristiano Ronaldo przejął w tym sezonie obowiązki w Juventusie. 33-letni portugalski napastnik opuścił Real Madryt latem i ma nadzieję przynieść sukces Ligi Mistrzów Turynowi. „Chcę wygrać Ligę Mistrzów z Juventusem i my zrobi wszystko, aby wygrać – powiedział Ronaldo po zakończeniu transferu 105 mln €.

„Skoncentrujemy się na tym z moimi kolegami z drużyny, ale bez obsesji na tym punkcie.” Pójdziemy krok po kroku, a potem zobaczymy, czy będzie w tym roku, w przyszłym, czy w następnym. ”Nowi koledzy z drużyny Ronaldo Miralem Pjanic i Paulo Dybala byli w zeszłym sezonie wyznaczonymi przez Juve wykonawcami rzutów wolnych, ale mimo znacznie lepszej konwersacji obaj zostali w kolejności dziobania za byłą gwiazdą Realu Madryt.

Ronaldo strzelił tylko dwa gole z rzutu wolnego w ostatnich trzech kampaniach La Liga, podczas gdy Dybala i Pjanic strzelili 16 goli w Serie A w tym samym czasie. Argentyński napastnik, który strzelił hat-tricka pod nieobecność Ronaldo w tym tygodniu, ujawnił tekst. wysłał do Pjanica po tym, jak Juventus ogłosił podpisanie kontraktu.

W zeszłym roku Mire i ja zawarliśmy pakt: gdyby był po lewej stronie, on by go wziął, podczas gdy po prawej byłbym ja „, powiedział Dybala do La Gazzetta dello Sport, jak na football-italia.” Kiedy przybył Ronaldo , Napisałem do Pjanica na naszym czacie: „Przepraszam Mire, ale myślę, że w tym roku nie wykonasz wielu rzutów wolnych”.

Żarty na bok, wiemy, jak to działa: po lewej stronie stoi Cristiano, po prostu stoimy, żeby zrobić dobre zdjęcie.

„W rzutach karnych jest to jasna hierarchia: najpierw Ronaldo koszulka juventus dla dzieci, potem ja, a potem Pjanic.” Pjanic i Dybala to dwaj najlepsi wykonawcy rzutów wolnych w europejskiej piłce nożnej. „Mire ma niesamowitą jakość” – powiedział wcześniej Juninho Pernambucano. najlepszy na świecie wykonawca rzutów wolnych. „Nie, jestem tego pewien – on jest najlepszy. Jest bardzo skuteczny i przede wszystkim konsekwentny. To najtrudniejsza część.” Ile rzutów wolnych będzie musiał Ronaldo roztrwonić, zanim Massimiliano Allegri straci do niego cierpliwość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *