strój piłkarski liverpool Ostatnie dni ery Mourinho upłynęły pod

strój piłkarski liverpool Ostatnie dni ery Mourinho upłynęły pod znakiem kilku zwyczajnych wyników i rozczarowujących występów, ale poprawa formy klubu zbiegła się w czasie, gdy Solskjaer przywrócił zawodnikom poczucie radości z gry w piłkę nożną.

„Jeśli jako gracz nie sprawia ci to przyjemności, gra nie ma sensu” – powiedział Giggs. „Kiedy cieszysz się grą w piłkę nożną i grasz z uśmiechem na twarzy, próbujesz różnych rzeczy. Tak więc w tej chwili widzę, jak tacy gracze jak Pogba, Martial, Rashford i wszyscy ci gracze wyrażają siebie i myślę, że Ole miał z tym wiele wspólnego.

Myślę, że wszystkie drużyny są szczęśliwe, gdy wygrywają. Zatem niezależnie od tego, kto jest trenerem, kiedy wygrywasz, masz szczęśliwą szatnię, ponieważ wtedy masz szczęśliwy sztab, media cię nie krytykują, a kibice są szczęśliwi. Cała atmosfera wokół klubu uległa zmianie, ponieważ znów wygrywamy i gramy w piłkę nożną na wzór Manchesteru United.

Giggs znalazł się w sytuacji porównywalnej z Solskjaerem w 2014 roku, kiedy David Moyes został zwolniony cztery mecze przed końcem sezonu Premier League i został mianowany tymczasowym menedżerem.

„Rozegrałem tylko cztery mecze” – powiedział. „Więc było trochę inaczej, a ja nadal grałem i byłem częścią szatni.

„Zagraliśmy nasz pierwszy mecz; w drugim komplety piłkarskie z własnym nadrukiem tygodniu Louis van Gaal został trenerem na następny sezon. Wiedziałem, że w następnym sezonie nigdy nie będę trenerem, więc było trochę inaczej, podczas gdy Ole ma dłuższy czas i nie gra już, ma więcej doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *