strój liverpool I dlaczego 25-latek, notując elitarne wyniki

strój liverpool I dlaczego 25-latek, notując elitarne wyniki i jeszcze bardziej podnosząc swój status, miałby zrezygnować z futbolu w Lidze Mistrzów po remisie z Porto w 1/8 finału, aby rywalizować i podjąć ryzyko przeprowadzki zimą poprzedzającą mistrzostwa świata?

Odpowiedź na pierwsze pytanie w dużej mierze kręci się wokół czasu. Liverpool był oszołomiony podejściem Barcelony i chęcią opuszczenia drużyny przez rozgrywającego w lipcu, po jego nowym pięcioletnim stażu na przełomie roku bez klauzuli odstępnego, a przygotowanie przedsezonowe było w dobrym stanie.

Merseysiders nie byli przygotowani ani nie chcieli stracić zawodnika, który był kluczowy dla ich planowania. „Jedyne, co mogę na ten temat powiedzieć, to to, że w życiu wszystko zależy od wyczucia czasu – niezależnie od tego, który klub poprosi o to odpowiednio wcześnie” – wyjaśnił Klopp latem.

„To jest tak, jak my to robimy. Jeśli poprosimy odpowiednio wcześnie, staramy się to zrobić. Jeśli zapytasz wystarczająco wcześnie, możesz zmienić plan lub cokolwiek innego.

„Ale nie możesz przyjechać blisko początku strój piłkarski z nadrukiem sezonu i tym podobnych rzeczy. Jest tak, jak powiedziałem: klub jest większy niż ktokolwiek inny. To jest najważniejsze. Chodzi o to, żeby zrobić to w odpowiednim momencie. Tak właśnie to robimy, gdy chcemy przyciągnąć graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *