strój juventus dla dzieci Podczas gdy tweet AFA był prawdopodobnie

strój juventus dla dzieci Podczas gdy tweet AFA był prawdopodobnie zawoalowaną aluzją do kontrowersji, reakcja dwóch argentyńskich gwiazd była mniej dwuznaczna.

Lionel Messi skrytykował sędziowanie, nazywając to ¡®bullsh*t¡¯ i rzekomą stronniczością na korzyść Brazylii, odnosząc się do pięciu żółtych kartek, które zebrał jego zespół.

Gwiazda Barcelony powiedział po meczu, że wierzy, że sędziowie rozstrzygnęli mecz na korzyść Brazylii, pozostawiając Argentynę bezradną wobec zaciekłych rywali.

Aguero również nie wierzył w brak skierowania.

Zawodnik Manchesteru City wraz z Messim trafili w słupek podczas walki w Argentynie, która zakończyła się bramką Firmino.

¡° Uczucie nie jest dobre. Drugi gol był kontrowersyjny, ¡± Aguero powiedział dziennikarzom. ¡°Juan [Foyth, obrońca Argentyny] przestaje myśleć, że sędzia się zatrzyma. VAR działał bardzo dobrze do dzisiaj – niesamowite.

¡° Nie wiem, dlaczego tego nie sprawdził. strój piłkarski dla dzieci W tamtym czasie [Zambrano] mógł tego nie widzieć i powiedzieli nam, że VAR stanie się jak piąty sędzia.¡±

Brazylia zmierzy się teraz ze zwycięzcą Chile i Peru w finale Copa America, gdy obie strony zderzą się w środę w drugim półfinale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *