roku został wyniesiony z roli strój piłkarski mbappe trenera Barcelony

Jeśli chodzi o debiut w Manchesterze City, Pep Guardiola będzie miał nadzieję, że to Bayern Monachium bardziej niż Barcelona!

Nowy boss Bluesa wyśle ​​swoich piłkarzy na pierwszą rozgrywkę w nowym sezonie, kiedy Sunderland będzie gościć na stadionie Etihad, dwa tygodnie w sobotę.

Fani miasta wiedzą, czego się spodziewać. David Moyes zorganizuje swoją drużynę, zdeterminowaną i wyzywającą, a cierpliwość będzie na porządku dziennym.

Guardiola już tu był. W 2008 roku został wyniesiony z roli strój piłkarski mbappe trenera Barcelony B, by przejąć kierownictwo pierwszego zespołu, swojego pierwszego stanowiska kierowniczego.

Obecny dyrektor futbolu miejskiego Txiki Begiristain odegrał kluczową rolę w nominacji Guardioli – przed zawzięcie rozczarowanym Jose Mourinho – jako nowego szefa Barki.

Guardiola miał o wiele szczęśliwszy początek kariery w Bayern Monachium
Ale po dwóch meczach pod naporem młodego Katalończyka, bardziej niecierpliwe elementy wsparcia Barcelony zaczęły kwestionować ten osąd.

Guardiola otrzymał doozę, aby rozpocząć swoją starszą karierę – wycieczkę do nowo promowanej Numancii w dniu otwarcia, po której nastąpiła gra domowa przeciwko zwykłej stronie Racing Santander.

Porównania z City w zeszłym sezonie były godne uwagi. Barca źle się spisał, zajmując trzecie miejsce w lidze i niezauważalnie wycofując się z Ligi Mistrzów w półfinałowej porażce United.

Poczucie optymizmu wśród fanów przy odejściu i zastąpieniu Franka Rijkaarda przez jasnowłosego młodego trenera było mocno pogarszane, gdy Numancia, przeznaczona do natychmiastowego spadku, wygrała 1: 0.

Po trudnym starcie pierwszy sezon Pepa zakończył się bezprecedensowym sukcesem
„Widzieliśmy to już wcześniej”, powiedział w gazecie „Sport” w Barcelonie, a Pep sam wyraził opinię „Nie ma usprawiedliwienia, nigdy nie zaatakowaliśmy prawidłowo. Jeśli znowu przegrywamy, każdy da nam piekło. ”

W następnym tygodniu Santander przybył do obozu Nou nieco strój ter stegen ponad połowę i pomimo jasnego pokazu, Lionela Messiego kara została anulowana przez późny korektor.

Otrzymał propozycję pocieszenia od swojego mentora i byłego szefa Barcelony, Johana Cruyffa, który napisał w swojej gazecie: „Przez lata widziałem jeden z najlepszych występów w Barcelonie”.

Ale Guardiola nie był szczęśliwy, odwoływał dzień wolny i wciągał swój zespół na sesję taktyczną, a także siedział i mówił im, czego się spodziewał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *