Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej to plan programu Pucharu Świata

Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej to plan programu Pucharu Świata

Pod koniec zeszłego roku reprezentacja Niemiec ogłosiła, że ​​założy swoją bazę w Pucharze Świata w Watutinki Hotel Spa Complex w południowo-zachodniej części Moskwy, zaledwie 35 km od stadionu Łużniki w Moskwie, można tam dotrzeć za około 45 minut samochodem. Podróż autobusem narodowym Niemiec do lotniska Wnukowo trwa tylko 30 minut, około 5 minut, a drużyna narodowa Niemiec może dotrzeć na poligon wojskowy w Moskwie. Zwolennicy chcą uzyskać Koszulki MŚ 2018 będzie miał możliwość wypytania graczy o to.

Jako reprezentant piłkarskich mistrzostw świata w piłce nożnej, Niemieckie Stowarzyszenie Piłki Nożnej ogłosiło także reprezentację Niemiec w 2018 r. W Pucharze Świata Rosji na wszystkich etapach premii. Jeśli drużyna narodowa Niemiec wygra tytuł, każdy gracz będzie mógł uzyskać 411,000 euro. Gdyby finałowy reprezentant Niemiec był na drugim miejscu, każdy z graczy otrzymałby premię w wysokości 200 000 €, 4 najwyższe bonusy 125 000 euro i 75 000 euro w pierwszej ósemce, podczas gdy w 1/16 drużyna narodowa Niemiec nie ustanowiła dodatek. To jest źródło zasilania dla Koszulka Niemcy MŚ 2018 graczy.

Mistrzostwa Brazylii w Brazylii 2014, drużyna narodowa Niemiec przez cały czas, zakończyły się sukcesem. Jako zachęta każdy gracz reprezentacji Niemiec otrzymał premię w wysokości 300 000 euro. Obrona tytułu Pucharu Świata była wspaniałym celem, z Włochami i Brazylią wygrywającymi mistrzostwa 2 razy z rzędu, a gdyby Niemcy National odniosły sukces, byłyby trzecią drużyną, która wygrałaby dwa kolejne tytuły w Pucharze Świata. Oczywiście, bardziej ekscytujące informacje, aby śledzić naszą stronę internetową, chcesz kupić Koszulki piłkarskie z nadrukiem fani mogą kliknąć na link zamówienia online, wsparcie globalnej szybkiej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *