Napastnik należący do koszulki pilkarskie tanio Corinthians Alexandre Pato

Napastnik należący do koszulki pilkarskie tanio Corinthians Alexandre Pato przyznał, że wrócił do Brazylii, aby przezwyciężyć uporczywe problemy z kontuzjami.

25-latek, który jest wypożyczony w São Paulo, widział ostatnie miesiące swojego czasu w Mediolanie dotknięte szeregiem problemów z mięśniami, ale teraz wraca do swoich najlepszych w Brasileirão.

„Rachunek, który miałem do czasu, w którym grałem w Europie, nie był przesadzony i myślę, że przeszedłem”, powiedział Estadao.

„Niestety miałem przerwę, ponieważ był to okres, w którym doznałem kontuzji i nie było dobrze, minęły prawie dwa lata bez sekwencji gier.

„Właśnie dlatego wróciłem do Brazylii. Chciałem strój Neymar dla dzieci tanio powrócić do regularnego grania bez ranienia siebie, podczas gdy wierzę, że kiedy miałem sekwencję, korespondowałem [z oczekiwaniem].

„Kiedy zacząłem się ranić, podróżowałem wszędzie i robiłem to, co musiałem, ale okres przejścia na pole nie był dobrze wykonany, praca, którą tu wykonałem w Brazylii, mogła być tam wykonana”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *