którzy nie zdołali zdobyć Strój piłkarski mbappe kwalifikacji

Zdobywca Pucharu Świata Claudio Gentile twierdzi, że Gigi Di Biagio „nie powiodło się” ze względu na Under-21 i „nie ma mandatów”, aby zostać tymczasowym Trenerem Włoch.

Gentile był odpowiedzialny za ostatnie zwycięstwo Włoch w Mistrzostwach Europy do lat 21 w 2004 roku.

„Di Biagio zawiódł w drużynie Under-21s, a mimo to powiedział, że jego drużyna była najlepsza w ciągu ostatnich 20 lat” – powiedział Gentile dla Radia Sportiva.

„Nie sądzę, żeby zasługiwał na to, gdzie jest teraz, ponieważ nie ma Koszulka mbappe poświadczeń – każdy, kto przejdzie od strony U-21 do starszego Nazionale, musi osiągnąć wspaniałe wyniki, co nie jest prawdą w jego przypadku .

„Di Biagio może dobrze sobie radzić jako tymczasowy trener, ale to wszystko.”

Prowadząc Azzurrini, Di Biagio wyszedł w fazie grupowej Mistrzostw Europy do lat 21 w 2015 r., A następnie do półfinału w 2017 r., Pokonany 3-1 przez Hiszpanię.

Członek zwycięskiej drużyny World Cup z 1982 roku, Gentile, ostro skrytykował call-upy za mecze towarzyskie Włoch przeciwko Argentynie i Anglii.

„Jeśli musimy polegać na tych, którzy nie zdołali zdobyć Strój piłkarski mbappe kwalifikacji na Mistrzostwa Świata w 2018 roku, to mamy kłopoty, ponieważ wielu z nich nie zasługuje na noszenie koszulki Azzurri.

„Gigi Buffon to legenda, ale powinniśmy ją odbudować w oparciu o młodych graczy, inaczej nigdy nie zdobędą odpowiedniego międzynarodowego doświadczenia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *