koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem aby zespół nie był nadmiernie uzależniony

Cesc Fabregas z Barcelony nalegał,koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem aby zespół nie był nadmiernie uzależniony od duetu supergwiazd Lionel Messi i Neymar.

Messi został wykluczony z niedzielnego meczu przeciwko Maladze w La Rosaleda z powodu kontuzji uda, podczas gdy trener Gerardo Martino nadal ostrożnie zarządzał substytutem drugiej połowy Neymara.

Ale Barca wciąż zdołał zabrać do domu wszystkie trzy punkty dzięki samotnemu celowi z międzynarodowego brazylijskiego Adriano, który według Fabregasa jest świadectwem siły Katalończyków w głębi.

„Zespół nie zależy od Messiego i Neymara” – powiedział na oficjalnej stronie swojego klubu. „Wszyscy jesteśmy ważni. Wszyscy mamy obowiązki w zespole.

„Naprawdę ciężko nam było w ostatnich minutach meczu, ale musimy być w stanie przetrwać ciężkie czasy.

„Rozpoczynamy nowy sezon, z mnóstwem nowych rzeczy, musimy ciągle ulepszać.

„Mieliśmy dobrą pierwszą połowę, ale prawdą jest, że w drugiej straciliśmy trochę intensywności.

„Wciąż czujemy mecz Super Puchar [przeciwko Atletico Madryt w środku tygodnia] i było to zauważalne, więc było to bardzo, bardzo ważne zwycięstwo.

„Moglibyśmy zdobyć więcej goli, mieliśmy szanse, aby to zrobić,strój de gea ale nie zdobyliśmy bramki i ucierpieliśmy w ostatnich minutach”.

Mistrzowie Hiszpanii będą gospodarzami Atlético w drugim meczu Superpucharu Hiszpanii w środę, po tym jak Neymar strzelił swojego pierwszego gola w Barca, aby uratować remis 1: 1 z Vicente Calderon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *