koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Menedżer Liverpoolu Jurgen

koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp odpowiedział na komentarze Mohameda Salaha dotyczące możliwego przedłużenia w związku z doniesieniami o szalonych żądaniach.

Przeczytaj: Salah wstępuje do przyszłości Liverpoolu

Salah niedawno ujawnił, że sytuacja kontraktowa jest w rękach Liverpoolu i nalegał, by nie wysuwał żadnych „szalony” żądań.

Pojawiły się doniesienia, że ​​egipski skrzydłowy prosi o 300 000 funtów (6,8 miliona) tygodniowo, co czyni go jednym z najlepiej opłacanych graczy w Premier League.

Klopp nie był jednak w stanie przedstawić aktualnych informacji na temat rozmów kontraktowych, ale powiedział, że chce, aby Salah został na Anfield.

„Po pierwsze, w dzisiejszych czasach uważam, że naprawdę niebezpieczne jest mówienie o wywiadach, kiedy sam nie rozmawiasz z graczem” – powiedział Klopp na swojej konferencji prasowej, zgodnie z Goal.

„Nie było w tym nic, co byłoby nieoczekiwane. Wiemy, wiem, że Mo chce zostać. Chcemy, aby został. To jest punkt, w którym jesteśmy.

„Te rzeczy wymagają czasu, nie mogę tego zmienić, przepraszam! Myślę, że wszystko jest w dobrym miejscu. Nic więcej do powiedzenia.

„Myślę, że jest wystarczająco dużo powodów, aby być koszulka real madryt z nadrukiem całkiem pozytywnym. Dopóki tego nie zrobimy, nie możemy nic o tym powiedzieć.„ Dobre rozmowy ”, tak mógłbym powiedzieć”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *