koszulka real madryt z własnym nadrukiem Shane O’Neill przeskoczył

koszulka real madryt z własnym nadrukiem Shane O’Neill przeskoczył z Major League Soccer do Europy w 2015 roku, a jego niedawne podpisanie kontraktu z holenderskim klubem Excelsior z pierwszej ligi było kulminacją dwuletnich doświadczeń, które pomogły mu się rozwijać i dojrzewać oraz zbliżyć się o krok do przodu. do realizacji marzenia.

Nie spodziewał się takiej podróży O’Neilla, ale jej nie żałuje – nawet po spędzeniu prawie całego roku bez regularnych minut lub grze w klubie, który go nie chciał. W pewnym momencie znalazł się w lidze niższego szczebla, co sprawiło, że zaczął kwestionować stan swojej kariery.

Excelsior 11/5 pokonał Heraklesa

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
„To była szalona podróż” – powiedział O’Neill Goalowi w wywiadzie telefonicznym z Holandii. „Gdy wracam myślami do drużyn, z którymi trenowałem i z którymi myślałem, że będę podpisywał kontrakt, to szaleństwo. A czas spędzony w Belgii i Anglii był naprawdę upokarzającym doświadczeniem”.

O’Neill ma za sobą znakomity sezon w holenderskim klubie NAC Breda, któremu pomógł wywalczyć awans z holenderskiej drugiej ligi do Eredivisie. Był to także sezon, który pomógł wskrzesić karierę O’Neilla po koszmarnym pierwszym roku w Europie. Jego europejska podróż rozpoczęła się od podpisania koszulka piłkarska dla dzieci kontraktu z cypryjskim klubem Apollon Limassol, który zaaranżował wypożyczenie O’Neilla do belgijskiego klubu pierwszej ligi Royal Excel Mouscron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *