koszulka real madryt z nadrukiem 74 minuty: Iran męczy się w

koszulka real madryt z nadrukiem 74 minuty: Iran męczy się w środku pola, podobnie jak Portugalia; ich zarządzanie grą staje się coraz bardziej niechlujne, a kilka luźnych podań otwiera sytuację bardziej, niż by chcieli. Azmoun prawie dostał kopniaka po luźnym podaniu w polu karnym przeciwnika, ale upadł pod presją Carvalho, a Pepe wybija piłkę.

72 minuty: Ghoddos! Było blisko zmiennika. Długa piłka zagrana do Azmouna zostaje szturchnięta w jego stronę, a on uderza kilka cali w lewy słupek z 20 metrów.

70 minut: Zmiana w obu zespołach, gdy na zegarze pozostało 20 minut; Quaresma – na kartce – zastępuje Bernardo Silva, a Iran usuwa Jahanbakhsha, a na boisko wchodzi Saman Ghoddos.

68 minut: W Iranie panuje teraz nuta zmęczenia, gdy Portugalia ponownie z łatwością omija ich dzięki Adrienowi Silvie. Jednak nadal nie poddają się bez walki; Jahanbakhsh przechwytuje i podaje długie podanie do Taremiego, który Cedric uderza głową.

66 minut: Ronaldo z łatwością przecina irańskiego pomocnika i kieruje się w stronę pola karnego przeciwnika po lewej stronie, ale dobra akcja czwartej obrońcy zmusiła go do zagrania szeroko, po czym niecelnie uderzył w prawy słupek.

64 min: Guerreiro sam strzela zza pola karnego Iranu, ale piłka odbiła się bezpośrednio od Pouraliganjiego. Ta druga połowa to całkowicie koszulki piłkarskie dla dzieci fascynujące spotkanie, jeszcze bardziej niż pierwsza z tą obroną karną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *